o mnie


Witajcie na mojej stronie!

Nazywam się Joanna Godecka.

Jestem terapeutką i life coachem oferującym skuteczną pomoc w wielu ważnych obszarach życia.

Pierwsze studia, które ukończyłam to dziennikarstwo ( uzyskałam dyplom na Uniwersytecie Warszawskim ).

Z uwagi na to, że wiele osób zwracało uwagę na moją wnikliwość i umiejętność skutecznej pomocy w rozwiązywaniu problemów zainteresowałam się life coachingiem. Chcąc poznać tę dziedzinę jak najlepiej zdecydowałam się nie na krótki kurs lecz na podyplomowe studia w tym zakresie. Ukończyłam je uzyskując dyplom uczelni Collegium Civitas.

Program studiów jest bardzo unikatowy, nastawiony na samorozwój. Jeśli bowiem pragniesz pokazywać drogę innym osobom – najpierw powinieneś przybyć ją sam! Był to bardzo twórczy czas w moim życiu.

Gdy zajęłam się coachingiem i zaczęłam pracować z ludźmi, poczułam jednak pewien niedosyt metod i narzędzi, które wspierały by moich klientów.

Aby znaleźć odpowiedź zazwyczaj warto sięgnąć głębiej do tego co tkwi w nieświadomości. Jak powiedział Carl Gustav Jung „"Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

Z tego powodu rozpoczęłam kolejny etap swojej edukacji – ukończyłam Nową Szkołę Oddechu z tytułem Diploma Master Practicioner. Korzystając z bardzo rozbudowanego programu tej szkoły http://nowaszkolaoddechu.eu/struktura/

zapoznałam się z mnóstwem nowych praktyk między innymi ustawień systemowych, regresingu, medytacji dynamicznych i statycznych, elementów bioenergetyki Reicha i Lowena, pracy z ciałem, oddechem umożliwiających mi bardzo głębokie zdiagnozowanie potrzeb klienta. Moja praca stała się tym samym rodzajem alternatywy dla terapii krótkoterminowych.

Eksplorując dalej, bo zawsze chciałam uczyć się od najlepszych – trafiłam na seminaria Colina P.Sissona – charyzmatycznego psychologa i nauczyciela z Nowej Zelandii. Obecnie jestem również Praktykiem Integracji Oddechem i Integrującej Obecności, w końcowym etapie certyfikacji do stania się Trenerem w tej unikatowej metodzie rozwoju.

Jeśli chcecie zapoznać się z nią dokładniej, przeczytajcie proszę, wywiady, których udzieliłam miesięcznikowi Sens i Zwierciadło.pl w zakładce „Ja w mediach”.

Interesują mnie także nowoczesne metody pracy nawiązujące do ostatnich odkryć fizyki kwantowej i neurobiologii. Jest to tak zwany Coaching Energetyczny. W wielkim skrócie można powiedzieć, że według naukowców jesteśmy zbiorem fotonów i informacji. Abyśmy zaczęli lepiej funkcjonować i dokonali pożądanej zmiany musimy przekodować swoje pole energetyczne, ponieważ to poprzez nie kontaktujemy się z Wszechświatem. Podobne przyciąga podobne. Jeśli pragniesz czegoś, musisz najpierw wytworzyć możliwość by taka sytuacja zaistniała w Twoim życiu. Wiedza stwarza nam taką szansę.

Obecnie stosuję więc bardzo różnorodne i skuteczne metody wspierające rozwój w zależności od tego z jakim oczekiwaniem zwraca się do mnie mój klient.

Przez kilka ostatnich lat jestem także Ekspertem do Spraw Związków i Rozwoju Osobistego w Life Coaching Polska a także Ekspertem ds. Relacji w portalu Sympatia.pl. Liczne doświadczenia z pracy zaowocowały książką „Szczęście w miłości. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie”

Zapraszam Was do wspólnego odkrywania wewnętrznej mocy!

więcej...

UWIERZ W SIEBIE

Zapraszam na swój najnowszy kurs internetowy poświęcany wzmocnieniu poczucia własnej wartości. Właśnie kończę pracę nad nim. Ruszamy już wkrótce!