moje warsztaty


Prowadzę warsztaty stacjonarne oraz on-line.


Uwierz w siebie

Zapraszam na dwudniowy warsztat, który pomoże Ci znacznie podnieść poczucie własnej wartości. Poznasz mechanizm, który sprawił, że Twoja samoocena szwankuje i nauczysz się jak możesz to zmienić.

PODNOSIMY SWOJE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI!!!

9 - 10 maja w Warszawie!

Czas trwania:

sobota 9 maja 10.00 – 18.00

niedziela 10 maja – 10.00 -17.00

Godzinna przerwa na lunch – 13.00 – 14.00

Adres: Warszawa-Wesoła

( zainteresowanym wyślemy dokładny adres wraz z mapką lokalizacyjną )

Inwestycja: 360 zł – miejsce rezerwuje zaliczka w wysokości 100zł wpłacona do 5 maja 2015

Dla osób, które dokonają wpłaty do 30 kwietnia – BONUS – Książka dedykacją „Szczęśliwa miłość. Jak mądrze kochać i rozumieć siebie”- GRATIS

( numer konta do wpłaty otrzymacie w mailu )

ZE WZGLĘDU NA CHARAKTER ZAJĘĆ LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

KONTAKT

Tel 501 715 646 w godz. 10.00 – 18.00

joannagodecka1@gmail.com

- Zaczniemy od odkrycia swojego indywidualnego celu – czym jest dla nas poczucie własnej wartości. Po czym poznasz, że je posiadasz, że osiągnąłeś swój cel?

- Przyjrzymy się temu co nas ogranicza i co nas wspiera – zrobimy bardzo interesujący test, którego wyniki dadzą nam większy wgląd w siebie.

- Odkryjemy postać swojego patologicznego krytyka, postaci, która siedzi w naszej głowie i swoimi „komentarzami” podcina nam skrzydła. Nauczymy się rozmawiać z krytykiem i w rezultacie pozbawimy go wpływu na nasze życie.

- Poznamy moc 4 żywiołów – ognia czyli aktywności i ducha walki, ziemi – umiejętności budowania swoich zasobów, powietrza – sprawności intelektualnej oraz wody – umiejętności budowania więzi.Sprawdzimy czy potrafimy korzystać z ich energii.

- Nauczymy się jak w prosty sposób zmienić swoje uczucia i zachowanie w sytuacjach, które były dla nas trudne i obniżały naszą samoocenę. Pomogą nam w tym elementy Praktyki Obecności.

W czasie zajęć będziemy robić wiele praktycznych ćwiczeń.

ZAPRASZAM!

więcej...