ZIELONOOKI POTWÓR

Ania – 40 letnia atrakcyjna filigranowa blondynka  ma w oczach zmęczenie i niepewność. Chciałaby wiedzieć na pewno, czy on kogoś ma. No bo jeśli ma to łatwiej będzie rzucić wszystko i zacząć od nowa. Wykrzyczeć pretensje, podeptać to co było. A właściwie to nie wiadomo czy łatwiej, może będzie trudniej ale na pewno najgorszy jest ten stan zawieszenia. A może to coś nieważnego, przelotnego, a wyobraźnia podsuwa jakieś niestworzone wizje?  Zazdrość, zielonooki potwór.
No więc on kogoś ma czy nie ma?

Kochani. Ja się nie ważę przesądzać o Waszym być lub nie być. Ja nie jestem osobą, która powinna o tym decydować. Nie na tym polega moja praca. Poza tym człowiek bywa omylny. Każdy. Tej pewności, o którą nam chodzi, tej gwarancji nie będziemy mieli nigdy. Szczęście to krucha rzecz a zazdrość to symptom, to rysa na jego powierzchni. Świadczy o tym, że w związku źle się dzieje. A to czy ktoś już kogoś zdradził, czy jeszcze nie, to według mnie sprawa drugoplanowa. Jeśli nie zdecydujecie się na szczerość, otwartość i temperatura uczuć powoli ale konsekwentnie będzie spadać prędzej czy później statek waszej miłości zderzy się z górą lodową. Trzeba natychmiast zmienić kurs. W tym chętnie pomogę.
Także i wtedy kiedy ta zazdrość jest efektem niepewności, poczucia mniejszej wartości. Bo warto pamiętać o tym, że człowiek dostosowuje się do własnych wyobrażeń. Jeśli ktoś uważa, że nie zasługuje na miłość i wszędzie dopatruje się zdrady, w końcu ją znajdzie. Kiedy koncentrujesz się na czymś dostajesz tego więcej. Koncentrujmy się więc na swoich mocnych stronach, zaletach ciała, umysłu i ducha.
Nie zajmuję się wróżeniem. Pracuję łącząc elementy astrologii i coachingu ( jestem członkiem International Association of Coaching w Maryland USA ). Pomagam w jak najlepszym wykorzystaniu możliwości, które niesie ze sobą nadchodzący czas i wrodzony potencjał lub też pomagam ograniczyć negatywne wpływy, poprzez trening coachingowy. Przykłady pokazują, że jest to efektywniejsze i korzystniejsze, kiedy pracujemy dynamicznie i skupiamy się nie wyłącznie na tym co los przynosi tylko na tym co można przy jego pomocy osiągnąć.

Zapraszam 25 czerwca na warsztaty „DOBRA MIŁOŚĆ” dla wszystkich, którzy chcą kochać szczęśliwie i ze wzajemnością. Szczegóły dla zainteresowanych, drogą mailową. Napisz do mnie.

Odwiedźcie moją stronę astrologiczną www.twojdobrydzien.pl