PYTANIA I ODPOWIEDZIPisze Marta – Joanno, mój narzeczony 3 miesiące temu zostawił mnie bez słowa wyjaśnienia. To znaczy wysłał do mnie smsa z informacją, że nie będziemy się już spotykać. Nie wiem co zrobiłam źle, bo na smsy ode mnie on nie odpowiada. Zajrzyj  w moje gwiazdy i zobacz czy jeszcze będziemy razem?

Piszę ja do Marty – Marto chyba powinnaś postawić inne pytanie. Czy jesteś pewna, że chcesz być z mężczyzną, który nie liczy się z Tobą aż tak bardzo, że nie wyjaśnił Ci nawet dlaczego się rozstajecie? Czy to dobry człowiek, mądry, rozumiejący, szanujący Twoje potrzeby? I tak zniknął? Może lepiej zmienić adresata i wysłać miłosny list do kogoś wartościowego?

Marta nie chce, dla Marty liczy się tylko ten, który odwrócił się do niej plecami, odszedł bez słowa. Marta pójdzie do dobrej wróżki, która zapewni ją że on wróci.

Smutno mi kiedy ktoś tak bardzo mocno próbuje zranić siebie. Kiedy chce czekać na coś co się nie zdarzy, zamyka drzwi przed tymi, którzy chcą kochać, zrozumieć, ofiarować, otwiera je przed kimś, kto nie chce wejść do środka.