Brak tytułu

ZwiązkiMiłości &

MagiaSeksualności

 

prowadziColin P. Sisson

              21-22 lipiec 2012 Warszawa

 

 

§ Poszerz swoją zdolność do kochania ibycia otwartym na przyjmowanie miłości.

§   Odkryj w sobie głębsze stany miłościi ekstazy poprzez Świadome Związki Miłości.

§   Podnieś poziom swojej zmysłowości iseksualności.

 

Związki Miłości

  Na świecie najwięcej mówi się o miłości ijednocześnie jest ona najmniej rozumiana, a to z kolei powszechnie prowadzi dobólu i konfliktu. Co powoduje wypaczenie tej najpiękniejszej i pełnej mocyenergii? Co sprawia, że staje się przyczyną bólu serca? To seminarium udzieliodpowiedzi na te pytania, pokazując Ci kroki prowadzące do zbudowania pełnej,świadomej relacji z samym sobą oraz z ukochaną osobą.  A jeśli nie jesteśobecnie z związku, warsztat ten pomoże Ci wykreować sobie taką osobę w Twoimżyciu.

 

Magia Seksualności

Właściwe i twórcze użycie pełnego,świadomego kochania się jest jedną z najsilniejszych energii na tej planecie. Wnaszych lędźwiach znajduje się energia, która ma potencjał doprowadzenia nas doSamourzeczywistnienia. Dla większości ludzi, relacja z własną seksualnościąjest pełna sprzeczności, od niechęci, lęku przed nią i tłumienia jej w sobie,aż po nadmierne zatracanie się i uzależnianie się od niej.

    Gdyobejmiemy i zintegrujemy naturę naszej seksualności, staniemy się wolni igotowi odnieść korzyści z tej potężnej energii. Pojawi się równowaga iujrzymy naszą seksualność jako część naszej boskiej natury. Seksualność staniesię pełna radości, lekkości i miłości. Nauczymy się używać seksu do czegoświęcej niż do prokreacji czy zaspokojenia.

 

        Nawarsztacie otrzymasz inspirujące wskazówki do zbudowania w pełni świadomegozwiązku miłości z samym sobą i z wybranym partnerem/partnerką. Dowiesz się jakwykreować partnera/partnerkę o jakim/jakiej marzysz. Zdobędziesz umiejętnościintymnej komunikacji. Nauczysz się w twórczy sposób sterować swoją energiąseksualną.

 

Uwaga:

Warsztat nie jestkonfrontacyjny i odbywa się w atmosferze szacunku i bezpieczeństwa. Jest dlasingli jak i osób będących w związku miłosnym.

  

ColinP. Sisson –autor bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia, nauczycielświadomego życia  z wieloletnim doświadczeniem w  inspirowaniu ludzido poszerzania swej świadomości i realizowania swego pełnego potencjału. Jest twórcą popularnej w Polsce Integracji Oddechem, z którejniedawno wyłoniła się Integrująca Obecność – praktyka bycia obecnym w Tu iTeraz, łącząca z wewnętrznym źródłem harmonii i miłości. Colin znany jestze  swej charyzmy, poczucia humoru orazze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swych zajęciach. Jego doświadczenie,intuicja oraz zdolność do współodczuwania inspiruje ludzi na całym świecie dobardziej świadomego i twórczego życia.

 

Książki Colina dostępne w księgarniach (Wyd. Medium): Wewnętrzne Przebudzenie,Podróż w Głąb Siebie, Twoje Prawo do Bogactwa, Niezwykła Moc ŚwiadomegoOddychania, Tajemnica Dwunastu Kamieni (Nowość!).

 

Data:21 – 22.07.2012

Godz: 9:30 – 18 z p przerwą na lunch

Miejsce: Warszawa Wesoła ul. Klimatyczna 1

 

 

Inwestycja:

390 zł jeślizaliczka 100 zł zostanie wniesiona do 20.06.2012

490 zł jeślizaliczka zostanie wniesiona po 20.06.2012

Dla par zniżka10%.

 

Wpłacamy bezpośrednio na kontoColina Sissona
59 1090 2398 0000 0001 0292 8324 Bank Zachodni WBK
z dopiskiem miłość i seksualność warszawa

 

Kontakt: Joanna Godecka - joannagodecka@wp.pl  tel. 501715646